Zbulohen 4 parcela me kanabis në Memaliaj, shoqërohet kryeplaku i fshatit dhe përgjegjësi i pyjores

Publikuar tek: aktualitet, më 08:37 22-05-2019 Zbulohen 4 parcela me kanabis në Memaliaj, shoqërohet kryeplaku i fshatit dhe përgjegjësi i pyjores Foto ilustruese

Zbulohen 4 parcela me 400 bimë kanabis në Memaliaj, në pyllin e fshatit Xhafaj.

Mësohet se evidentimi i parcelave është bërë gjatë patrullimeve ajrore të kryera nga policia.

Sakaq bëhet me dije se policia ka shoqëruar kryeplakun e fshatit dhe përgjegjësin e  pyjores.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020364999771118
array(1) { ["section"]=> string(105) "zbulohen-4-parcela-me-kanabis-ne-memaliaj-shoqerohet-kryeplaku-i-fshatit-dhe-pergjegjesi-i-pyjores-165226" }