Zbulohen dy konkurentet e forta të Albana Osmanit, në ‘’Top Awards’’ me dekolte të parezistueshme. Njëra është Lori Hoxha…(FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:45 25-06-2016 Zbulohen dy konkurentet e forta të Albana Osmanit, në ‘’Top Awards’’ me dekolte të parezistueshme. Njëra është Lori Hoxha…(FOTOT)

Zbulohen dy konkurentet e forta të Albana Osmanit, në ‘’Top Awards’’. Pas performancës së moderatores së ‘’Top Channel’’, me fustanin e gjatë që i rrinte shkëlqyer formave të saj por pa reçipeta, zbulohen edhe 2 ‘’konkurentet’’ e saj.

Me dekolte të hapura, ku ekspozojnë hiret e tyre në dy mënyra të ndryshme është trashëgimtarja e ‘’Top Channel’’ Lori Hoxha dhe këngëtarja Rozana Radi.

albanalorirozana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061169862747192
array(1) { ["section"]=> string(127) "zbulohen-dy-konkurentet-e-forta-te-albana-osmanit-ne-top-awards-me-dekolte-te-parezistueshme-njera-eshte-lori-hoxha-fotot-44564" }