Zbulohen varre të reja në Krujë (FOTOT)

Publikuar tek: kulture-art, më 11:28 19-04-2018 Zbulohen varre të reja në Krujë (FOTOT)

Ndërsa sot është Dita Ndërkombëtare për Monumentet dhe Sitet Arkeologjike në fshatin Halil të Krujës janë zbuluar varre.

Siç shihet nga fotot e siguruara nga newsbomb.al varret janë pjesë e zbulimeve më të reja të Qytetërimit Ilir të Albanopolisit.

Më poshtë fotot: 

30742860_10212609883424062_3345655192870715392_n.jpg

30743699_10212609883784071_3913852694384607232_n.jpg

 

30741685_10212609884104079_7372329028784488448_n.jpg

30716406_10212609884024077_7782532666506608640_n.jpg

30711926_10212609882864048_8509020500519813120_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori bën deklaratën e FORTË: Heq dorë nga protesta për Teatrin, është bërë…
»
Article Logic
Execution time: 0.024247884750366
array(1) { ["section"]=> string(44) "zbulohen-varre-te-reja-ne-kruje-fotot-117461" }