Zbulohet arsyeja pse Sophie u largua nga ‘’Zonë e Lirë’’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 23-04-2016 Zbulohet arsyeja pse Sophie u largua nga ‘’Zonë e Lirë’’

Zbulohet arsyeja pse Sophie u largua nga ‘’Zonë e Lirë’’. Një largim që është komentuar gjatë natën e djeshme.

Edhe pse Çani e zëvendësoi menjëherë ‘’Sophie’’-n e tij bjonde, me një brune, sërish mungesa e saj është ndjerë shumë, për vetë vitet e gjata dhe imazhin që kishte krijuar,

Por Blitz.al zbulon arsyen e largimit. Javën e kaluar, në studion e “Zonë e lirë” ishte e ftuar Bleona Qereti. Kur Çani pyet Bleonën në qoftë se kishte fjetur me të gjithë ata që ka punuar, Bleona i ka drejtuar të njëjtën pyetje, në qoftë se ai kishte fjetur me Sophien. Si gjithmonë ai ka reaguar plot humor kundrejt kësaj pyetjeje dhe ka bërë një batutë me të për këtë.

Por duket se batuta e Canit nuk është pritur mirë dhe ka nxehur të fejuarin e Sophies. Burime për Blitz.al,  pohojnë që ka patur edhe debate. Batuta e Arjan Çanit i kushtoi asaj vendin e punës sepse i fejuari i saj nuk e ka lejuar që ajo të shkojë më në emision.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26134610176086
array(1) { ["section"]=> string(58) "zbulohet-arsyeja-pse-sophie-u-largua-nga-zone-e-lire-38448" }