Zbulohet detaji, një tipar i Bebe Rexhës nuk është i vërtetë. Fotot nga grimi para koncertit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 10-09-2016 Zbulohet detaji, një tipar i Bebe Rexhës nuk është i vërtetë. Fotot nga grimi para koncertit

Zbulohet detaji, një tipar i Bebe Rexhës nuk është i vërtetë. Këto janë fotot nga grimi para koncertit që tregojnë se qerpikët natyralë të Bebe Rexhës nuk janë aq të gjatë sa i duken në skenë. Këngëtarja përdor qerpikë fals.

Grimin, Bebes, ia ka bërë Linda Guri, një artiste e makiazhit. Me shumë kujdes dhe shumë thjesht, Guri ka përfunduar punën e saj që me sa duket e ka lënë të kënaqur Beben që shkëlqeu mbrëmë në skenë.

beberexhalindaok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023187160491943
array(1) { ["section"]=> string(96) "zbulohet-detaji-nje-tipar-i-bebe-rexhes-nuk-eshte-i-vertete-fotot-nga-grimi-para-koncertit-52518" }