Zbulohet djali që puthte në buzë Encën, nuk do ta besoni kush është (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:50 21-10-2016 Zbulohet djali që puthte në buzë Encën, nuk do ta besoni kush është (Foto)

Mëngjesin e sotëm këngëtarja Enca Haxhia publikoi një foto intime teksa puthej në buzë me një mashkull.

Por, menjëherë pas kësaj foto Enca i ka dhënë fund spekulimeve duke publikuar foton e plotë ku shfaqet me statujën prej dylli të reperit amerikan Kanye West në muzeun “Madame Tussaud” në Londër.

Në foton e publikuar fillimisht këngëtarja nuk tregonte më shumë se sa buzët dhe fotoja e publikuar dukej mjaft reale.

enca99.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019293069839478
array(1) { ["section"]=> string(77) "zbulohet-djali-qe-puthte-ne-buze-encen-nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-foto-56925" }