Zbulohet e vërteta e djalit misterioz në krah të Zaimina Vasjarit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:39 07-11-2016 Zbulohet e vërteta e djalit misterioz në krah të Zaimina Vasjarit

Një foto e hedhur në rrjete sociale e këngëtares Zaimina Vajsari ka bërë që mediat të nisin aludimet për një histori të re dashurie nga ana e këngëtares apo rikthim tek lidhja e saj e mëparshme.

 Mirëpo burime pranë këngëtares bëjnë të ditur për Express, se aktualisht Zaimina nuk është në lidhje me askënd. Në foton e publikuar prej saj ndodhet fotografi i cili realizon çdo set fotografik të këngëtares, Juxhin Kurti.

Në fakt miqësia dhe afërsia e Vasjarit me Kurtin nuk është diçka që nuk dihet apo është fshehur.  Në këtë mënyrë është konfirmuar se këngëtarja për momentin nuk është në një lidhje dashurie.

auto_Zaimina_Vasjari21478546460.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017836093902588
array(1) { ["section"]=> string(71) "zbulohet-e-verteta-e-djalit-misterioz-ne-krah-te-zaimina-vasjarit-58720" }