Zbulohet emisioni i Marina Vjollcës në Tv Klan (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:00 07-10-2017 Zbulohet emisioni i Marina Vjollcës në Tv Klan (FOTO)

Pas largimit nga Top Channel, Marina Vjollca starton në 12 tetor me emisionin e ri në Tv Klan.

Ndërkohë, është këngëtarja Anxhela Peristeri ajo që ka zbuluar emisionin e ri që do të fillojë. Këngëtarja ka bërë të ditur se do të jetë pjesë e skuadrës së artistëve që do të marrin pjesë, në spektaklin e muzikës.

“Të e njten në 12 tetor. Një skuadër e vërtetë artistësh vijnë pranë jush me një progrm super energjik dhe të dashur për të gjithë ju”. 

Untitled.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stresi nuk i reziston gjoksit të Encës, ja si shprehet reperi
Dorëzohet Zajmina Vasjari, zbulon një detaj të rëndësishëm nga shtatzania e saj (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0043768882751465
array(1) { ["section"]=> string(57) "zbulohet-emisioni-i-marina-vjollces-ne-tv-klan-foto-95088" }