Zbulohet foto, Basha bllokon foltoren e Parlamentit, por shikoni çfarë bën deputeti i PS-së

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:05 05-10-2017 Zbulohet foto, Basha bllokon foltoren e Parlamentit, por shikoni çfarë bën deputeti i PS-së

Seanca e sotme plenare doli nga rrjedha e zakonshme pas bllokimit të foltores që bëri Partia Demokratike.

Kjo gjë solli dhe shtyrjen e seancës me 5 orë, gjatë të cilave deputetët e djathtë nuk u larguan nga salla plenare.

Por ndërkohë që salla plenare ishte e bllokuar nga Partia Demokratike, deputetët e tjerë të mazhorancës kanë vijuar me angazhimet e tyre normale. Një nga ata, Pjerin Ndreu, deputet i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, ka shkuar të dhurojë gjak.

Këtë gjë e ka bërë publike vetë deputeti Ndreu nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, ku nuk ka nguruar që të ironizojë kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Më poshtë statusi i plotë i Pjerin Ndreut: 

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034898996353149
array(1) { ["section"]=> string(95) "zbulohet-foto-basha-bllokon-foltoren-e-parlamentit-por-shikoni-cfare-ben-deputeti-i-ps-se-94858" }