Zbulohet i dashuri muskuloz i djalit të Xhorxh Sorosit (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:24 25-11-2017 Zbulohet i dashuri muskuloz i djalit të Xhorxh Sorosit (Foto)

Zbulohet kush eshte i dashuri i djalit te Xhorxh Sorosit, Aleksi. 
Ai eshte shfaqur publikisht me te dashurin e tij, nje djalosh me ngjyre por me nje fizik mjaft te tonifikuar dhe me muskuj. Sic duket dhe nga foto, djaloshi i Sorosit eshte ulur ne prehrin e te dashurit muskuloz, ndersa tregojne se po ndihen mire me njeri tjetrin. Kujtojme se i ati i njohur Xhorxh Soroso eshte nje financues i komunitetit LGBT, ndersa Aleksi ka ardhur ne Tirane dhe eshte takuar edhe me kryeministrin Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026093006134033
array(1) { ["section"]=> string(66) "zbulohet-i-dashuri-muskuloz-i-djalit-te-xhorxh-sorosit-foto-100686" }