Zbulohet “kopja" e Enca Haxhia, shihni sa të ngjashme janë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:20 17-08-2016 Zbulohet “kopja

Enca Haxhia dhe këngëtarja e re e skenës, Arlinda Dragaj ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën.

Përveç që ka talent ajo njihet edhe për  ngjashmërinë e madhe që e ka me këngëtaren Enca Haxhia shkruan Gazeta Express.

Më poshtë keni një fotografi të bashkuar për të parë se sa identike janë ato.

enca_haxhia_kopja.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031065940856934
array(1) { ["section"]=> string(66) "zbulohet-kopja-e-enca-haxhia-shihni-sa-te-ngjashme-jane-foto-49996" }