Zbulohet ku dhe kur do të martohen Marina Vjollca e Getoar Selimi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:06 25-10-2016 Zbulohet ku dhe kur do të martohen Marina Vjollca e Getoar Selimi

Vjen sërish në vëmendje dasma e moderatores bukuroshe Marina Vjollca reperin Getoar Selimi.

Ishte thënë se çifti do shkëmbente unazat brenda tetorit, por eventi është shtyrë për në dhjetor. Sipas portalit kosovar lajmi.net, bukuroshja e Top Channel dhe reperi i Babastars kanë vendosur të martohen më 16 në kryeqytetin shqiptar. Dasma pritet të jetë një ceremoni madhështore, por jo mediatike.

Nga ana tjetër, vetë protagonistët nuk janë prononcuar nede mbi këtë lajm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto shokuese: Modelja shkon për të fjetur por i bie tavani në kokë
Tjetër divorc i bujshëm, modelja shqiptare ndahet nga bashkëshorti ish-futbollist »
Article Logic
Execution time: 0.50214195251465
array(1) { ["section"]=> string(71) "zbulohet-ku-dhe-kur-do-te-martohen-marina-vjollca-e-getoar-selimi-57338" }