Zbulohet kush janë “tre armiqtë e popullit dhe jo vetëm”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:26 06-09-2017 Zbulohet kush janë “tre armiqtë e popullit dhe jo vetëm”

Majlinda Bregu nuk do të jetë në parlamentin shqiptar në këto 4 vite, por kjo nuk do të thotë se ish-ministrja ka hequr dorë nga politika dhe jeta publike.

Këtë gjë Bregu e demostroi edhe një ditë më parë kur ajo mbylli mandatin e saj në krye të shkollës verore europiane, teksa tha se nuk do të tërhiqet nga Politika

Me anë të një foto të publikuar në rrejtet sociale me ku ajo shfaqet sëbashku me dy gazetraët Enkel Demi dhe Lutfi Dervishi, me një diçiturë mëse domethënëse  “tre armiqtë e popullit dhe jo vetëm”, ajo thumbon të gjithë kundërshtarët.

Por se cilët kanë qenë arsyet e këtij cilësimi që Bregu i ka bërë vetes me dy gazetarët nuk dihet, mbetet për t’u zbuluar më vonë.

Më poshtë postimi:

armiqte_e_popullit.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048596858978271
array(1) { ["section"]=> string(60) "zbulohet-kush-jane-tre-armiqte-e-popullit-dhe-jo-vetem-91370" }