Zbulohet lidhja sekrete e Cristiano Ronaldo, rikthehet me ish-in

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 29-09-2016 Zbulohet lidhja sekrete e Cristiano Ronaldo, rikthehet me ish-in

Ylli i futbollti Cristiano Ronaldo pas ndarjes nga Irina Shayk u përfol për lidhjen me ish-missin e Spanjës, Desire Cordero.

Revista Italiane "Chi" ka zbuluar se Ronaldo është në krahët e modeles italiane Cristina Buccino, për të cilët është përfolur se kanë patur një lidhje dhe më parë.

 Kohët e fundit janë shtuar zërat që e konfirmojnë lidhjen mes futbollistit dhe bukuroshes italiane.

kristiano_12.png

 kri_2.png

kri.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0207359790802
array(1) { ["section"]=> string(69) "zbulohet-lidhja-sekrete-e-cristiano-ronaldo-rikthehet-me-ish-in-54545" }