Zbulohet misteri i dritave të shumta poshtë Hënës në qiellin e Tiranës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:13 15-11-2016 Zbulohet misteri i dritave të shumta poshtë Hënës në qiellin e Tiranës (Foto)

Qindra persona kanë parë mbrëmjet ne djeshme qiellin e Tiranës të përshkuhet nga reze të shumta drite që ndriçonin edhe retë.

Rezet misterioze të dritës janë parë nga disa kilometra larg dhe kanë kulmuar gjatë Super-Hënës së plotë. Por megjithëse habia ka qenë e madhe, për ata persona që nuk kanë arritur ta shohin të plotë skenën, dritat s’kanë qenë gjë tjetër veç një spektakli në një prej hoteleve luksoze dhe më te reja në kryeqytet, raporton newsbomb.al.

Kjo është pamja e plotë:

Scrawd2wf2rffggghggnshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erik Fullani publikon foto me të dashurën nga hoteli luksoz: M’ka ardh nusja nga USA (Foto)
Capital T vjen shumë shpejt me projektin e ri, shihni çfarë mënyre zgjedh për ta treguar (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0041830539703369
array(1) { ["section"]=> string(81) "zbulohet-misteri-i-dritave-te-shumta-poshte-henes-ne-qiellin-e-tiranes-foto-59603" }