Zbulohet momenti i arrestimit të tutores, u prezantua si këngëtare te ‘Zonë e Lirë’

Publikuar tek: barometri, më 08:19 05-01-2018 Zbulohet momenti i arrestimit të tutores, u prezantua si këngëtare te ‘Zonë e Lirë’

Fabjana Hoxha, një vajzë e re e sapo kthyer nga Italia tërhoqi vëmendjen e publikut teksa publikoi një këngë te Zonë e Lirë, dhe dëshironte të bëhej pjesë e tregut muzikor shqiptar. 

Por Fabjana rezulton se është arrestuar në Itali për një sërë veprash penale, ndër to edhe shfrytëzim prostitucioni. Ajo qëndronte në Itali pa dokumente, madje akuzohet edhe për plagosjen me thikë të një bashkëkombase që shfrytëzohej për prostitucion.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027037143707275
array(1) { ["section"]=> string(87) "zbulohet-momenti-i-arrestimit-te-tutores-u-prezantua-si-kengetare-te-zone-e-lire-105470" }