Zbulohet pasioni i fshehur i Valbona Selimllarit, missi i parë shqiptar i bën një dhuratë të veçantë vogëlushes italiane

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:19 27-11-2016 Zbulohet pasioni i fshehur i Valbona Selimllarit, missi i parë shqiptar i bën një dhuratë të veçantë vogëlushes italiane

Missi i parë shqiptar Valbona Selimllari, që prej së premtes, ndodhet në Pistoia të Italisë në pritje të koncertit madhështor të Alban Skënderajt që do të mbahet sot me rastin e festave të nëntorit.

Ndërkohë, Valbona prej andej na zbulon një pasion të fshehur; pikturën. E pagrimuar, veshur thjeshtë, me syzet mbi kokë dhe e përqëndruar në vizatimin e saj që në fakt është një dhuratë për një vogëlushe italiane.

E vogëla Emma i ka kërkuar missit të parë shqiptar t’i pikturojë diçka dhe mesa duket nga fotot e newsbomb.al, Valbona e papërtuar dhe gjithë pasion, e ka shkrirë talentin...

bona.jpg

bona1.jpg

bona2.jpg

bona3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Është një mrekulli e madhe, është djalë...”, ish e dashura e Majk entuziaste për shtatzaninë por reperi i bën lëmsh të gjithë me ato që thotë
Rita Ora le pa fjalë mijëra ndjekës me këtë postim (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.048780918121338
array(1) { ["section"]=> string(125) "zbulohet-pasioni-i-fshehur-i-valbona-selimllarit-missi-i-pare-shqiptar-i-ben-nje-dhurate-te-vecante-vogelushes-italiane-60828" }