Zbulohet posteri elektoral i Grida Dumës

Publikuar tek: politike, më 18:49 02-05-2015 Zbulohet posteri elektoral i Grida Dumës Posteri elektoral i Grida Dumës

Kandidatja demokrate Grida Duma për Bashkinë e Durrësit, ka zbuluar posterin e fushatës së saj elektorale në zgjedhjet e 21 qershorit.

“Punë dhe Dinjitet”, është slogani vendosur në të djathtë të posterit e ndërsa pak më poshtë shkruhet ‘Grida Duma për Durrësin”, shoqëruar edhe nga logoja e Partisë Demokratike. Nuk mund  mos të të tërheqë vëmendjen në këtë poster portreti i kandidates. Ajo ka zgjedhur një portret nga afër të sajin teksa nga pas ka pamjen piktoreske të bregdetit të Durrësit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj kërkon Kosovën: Kam tre ditë që e thërras, t’më thotë “dal vivo” ç’mendon
Mimi Kodheli prezanton: Floriana kandidatja fituese »
Article Logic
Execution time: 0.017752885818481
array(1) { ["section"]=> string(46) "zbulohet-posteri-elektoral-i-grida-dumes-10241" }