Zbulohet profili në Instagram i mësueses më seksi në botë, foto të nxehta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:04 28-10-2016 Zbulohet profili në Instagram i mësueses më seksi në botë, foto të nxehta

Një video e filmuar nga nxënësit e saj dhe më pas e publikuar në internet bëri që mësuesja e tyre të jetë tashmë një person tepër i famshëm në mbarë botën.

Video e shpërndarë miliona herë me titullin “Mësuesja më seksi në botë”, ka për protagoniste Oksana Neveselaya nga Bjellorusia.

Por menjëherë pas famës së saj në internet është zbuluar edhe profili në Instagram ku ajo duket që nuk është një mësuese e thjeshtë si shumë koleget e saj. Mësuesja seksi ka postuar dhjetëra foto të nxehta dhe ku duket të jetë e rrethuar ng luksi.

dfeweebebenshot_1.jpg

feefefefeffhot_1.jpg

aee33333rr.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029630899429321
array(1) { ["section"]=> string(78) "zbulohet-profili-ne-instagram-i-mesueses-me-seksi-ne-bote-foto-te-nxehta-57659" }