Zbulohet se kush do e zëvendësojë Elsa Lilën në jurinë e “The Voice”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:13 10-09-2015 Zbulohet se kush do e zëvendësojë Elsa Lilën në jurinë e “The Voice”

Prej disa javësh është komentuar shumë se kush do të jetë tranjerja e re e “The Voice of Albania”, pas largimit nga juria të këngëtares Elsa Lila.

Janë vetë organizatorët e këtij show, që zbulojnë se do të jetë këngëtarja tjetër e njohur, Jonida Maliqi, tranjerja më e re e jurisë.

Tani ata janë sërish katër: Sidriti Bejleri, Alma Bektashi, Genc Salihu dhe Jonida Maliqi.

Edicioni i ri i “The Voice” do të nis së shpejti transmetimin në Top-Channel.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora në një lidhje të re? Darkë me ish-pjesëtarin e One Direction
Nuk ka pushim për Noizy-in, “Number One” kënga e re (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.10681486129761
array(1) { ["section"]=> string(72) "zbulohet-se-kush-do-e-zevendesoje-elsa-lilen-ne-jurine-e-the-voice-20497" }