Zbulohet shkaku i eleminimit të Gjermanisë, lojtarët e gdhinin rregullisht

Publikuar tek: sport, më 19:41 07-07-2018 Zbulohet shkaku i eleminimit të Gjermanisë, lojtarët e gdhinin rregullisht

Eleminimi i Gjermanisë që në fazën e grupeve në Botëror përbën deri më tani ngjarjen më të bujshme në Rusi. Shumë tifozë u zhgënjyen nga paraqitja e “panzerave”, ndërkohë që shumë lojtarë u vunë në shënjestër për mosimpenjim maksimal gjatë ndeshjeve në grup.

Por së fundmi janë zbuluar dhe fakte të reja që mund të kenë ndikuar në paraqitjen jo të mirë kampionëve në fuqi të Botës (edhe për pak ditë).

Ka qenë vetë drejtori teknik i kombëtares që mësohet të ketë thënë në mediat vendase se në kampin gjerman mungoi përqendrimi dhe shumë lojtarë e gdhinin duke luajtur Playstation në dhomat e hotelit.

Sipas informacioneve lojtarët gjermanë fituan një vetbesim të madh pas fitores me Suedinë në minutën e fundit, dhe e menduan të lehtë fitoren dhe kalimin e grupit përballë Koresë, duke e marr më shtruar seç duhej përgatitjen për përballjen me aziatikët, të humbur 2-0.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brazili jashtë Botërorit, ja me kë ndeshet Belgjika në gjysmëfinale
Kroacia në gjysmë finale për herë të dytë pas 20 vitesh, ish-trajneri i Dinamos barazon rekordin e epokës »
Article Logic
Execution time: 0.075439929962158
array(1) { ["section"]=> string(80) "zbulohet-shkaku-i-eleminimit-te-gjermanise-lojtaret-e-gdhinin-rregullisht-127121" }