Zbulohet shkresa kundër Fan Nolit me shkrimin e Enver Hoxhës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:29 25-07-2017 Zbulohet shkresa kundër Fan Nolit me shkrimin e Enver Hoxhës

Zbulohet shkresa ku Enver Hoxha refuzon propozimin e ministrisë së Jashtme për t’i dërguar një mesazh urimi shtetarit, diplomatit, shkrimtarit Fan Noli.

Shkresa është zbuluar dhe publikuar nga gazetari Blendi Fevziu në facebook.  

“Më 1961 Ministria e Jashtme i propozon Enver Hoxhës që ti çohet Fan Nolit një telegram urimi për ditëlindje, por Hoxha refuzon sic dallohet në shënimin sipër shkresës”, shkruan gazetari, ndërsa dukshëm nga shkrimi i diktatorit Hoxha refuzohet duke theksuar: “Asgjë të mos i bëhet”, një telegram që do ti dërgohej në 80 vjetorin e tij të lindjes. 

 

20246370_1490347411045659_6454046391445631106_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas betimit të Metës si president, Rama na përshëndet në mëngjes me imazhin nga kalaja e Shkodrës
E turpshme, e dhimbshme, e rëndë… Kështu na bën të ndihemi kur shohim këtë foto të shkrepur diku në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.0048379898071289
array(1) { ["section"]=> string(66) "zbulohet-shkresa-kunder-fan-nolit-me-shkrimin-e-enver-hoxhes-87264" }