Zbulohet sozia e Edi Ramës, s’do ta besoni sa shumë ngjajnë dhe kush është "kryeministri i 2"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:14 08-06-2017 Zbulohet sozia e Edi Ramës, s’do ta besoni sa shumë ngjajnë dhe kush është

Të gjithë njerëzit në botë mendohet se e kanë të paktën një njeri të ngjashëm dhe së fundmi është zbuluar personi i parë që është pothuajse identik me kryeministrin Edi Rama.

Shqiptari që banon në Britaninë e Madhe është befasuar kur në televizion ka parë Edi Ramën i cili ngjan tmerrësisht me të.

Shikoni fotot dhe bëni krahasimin mes kryeministrit Rama dhe shqiptarit që jeton në Britani. Me siguri do e keni të vështirë ta dalloni se kush është Rama sepse ngjashmëria është vërtet e madhe.

fghfhfghfghfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026849031448364
array(1) { ["section"]=> string(96) "zbulohet-sozia-e-edi-rames-s-do-ta-besoni-sa-shume-ngjajne-dhe-kush-eshte-kryeministri-i-2-81775" }