Zbulohet sozia e Noizy-t, ngatërrohen fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:28 03-05-2016 Zbulohet sozia e Noizy-t, ngatërrohen fansat

E keni pyetur ndonjëherë veten si do të ishte po të gjenit klonin tuaj?

Mendohet që të gjithë kemi një sozi dhe Noziy ka qëlluar me fat. Ai e ka gjetur kopjen e tij perfekte. Kjo është fotoja që vetë reperi ka ndarë me fansat në Instagram dhe ngjashmëria mes djemve është drithëruese. E njëjta staturë, i njëjti shikim, të njëjtat buzë të plota.

Ai quhet Mondi, jeton në Gjermani dhe është pa dyshim një fans i OTR, e ndoshta nga tani, edhe një prej tyre. Mondi duke qenë një fans i  flaktë i Noizyt,  ka qenë i pranishëm në disa koncerte të reperit, aty ku edhe ka takuar edhe idhullin e tij. (InTv)

12357432_1713443712222480_422527177_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029957056045532
array(1) { ["section"]=> string(49) "zbulohet-sozia-e-noizy-t-ngaterrohen-fansat-39381" }