Zbulohet “surpriza” e protestës së sotme kundër qeverisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:21 21-12-2015 Zbulohet “surpriza” e protestës së sotme kundër qeverisë

Opozita do të organizojë sot protestën e tretë brenda muajit dhjetor ku duket se do të ketë edhe surpriza. Pas risive si protesta me maska dhe uniforma të njëjta, gjuajtje me vezë dhe artikuj të tjerë ushqimorë, të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike mësohet se do të shpalosin disa banderola përpara Parlamentit, mesazhet e të cilave janë përgatitur disi ndryshe. Ditën e sotme do të mbahet edhe seanca e fundit plenare për vitin 2015.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës/ Ndërkohë që ne presim festat, kjo vajzë lufton me jetën. Mund ta shpëtojmë me një biletë
Foto e ditës/ Një fashionist si Erion Braçe »
Article Logic
Execution time: 0.027631998062134
array(1) { ["section"]=> string(60) "zbulohet-surpriza-e-protestes-se-sotme-kunder-qeverise-28224" }