Zbulohet vendi në ish-Bllok që mblodhi mbrëmë VIP-at e politikës, medias e showbiz (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:55 25-01-2017 Zbulohet vendi në ish-Bllok që mblodhi mbrëmë VIP-at e politikës, medias e showbiz (FOTOT)

Mbrëmë në zonën e ish-bllokut personazhe të njohur nga bota e politikës, medias e showbiz u bënë të gjithë bashkë pavarësisht bindjeve, qëndrimeve por edhe përplasjeve me njëri-tjetrin, të reflektuara e pasqyruara shpesh edhe në media.

Megjithatë, aty u dukën sikur të gjithë ishin miq e mikesha dhe u ndjenë mjaft rehat.

Çfarë i bëri bashkë?  Një dyqan i ri në zonën e ish- bllokut. “Kedma” prmovoi produktet më të reja kozmetike nga Deti i Vdekur, dhe duket se kur flasim për kozmetikën e të bukurën, vajzat e gratë e njohura për publikun, kanë gjithmonë interes. 

{gallery}KEDMA{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032598972320557
array(1) { ["section"]=> string(93) "zbulohet-vendi-ne-ish-bllok-qe-mblodhi-mbreme-vip-at-e-politikes-medias-e-showbiz-fotot-66640" }