Zbulohet veshja e Elhaidës nesër në finalen e madhe (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 16:26 22-05-2015 Zbulohet veshja e Elhaidës nesër në finalen e madhe (FOTO)

U kritikua për veshjen e saj në gjysmëfinalen e parë të skenës së madhe në Eurosong. Elhaida Dani do të vijë me një tjetër veshje nesër në finalen e shumëpritur.

Veshja e Elhaidës edhe këtë herë është stiluar nga stilisti kosovar Valdrin Sahiti. Fustani që do veshë këngëtarja jonë është një fustan i zi (sërish), pa mëngë dhe me një dekolte disi  të hapur. Pritet me kuriozitet se si do të komentohet veshja e Elhaidës këtë herë.

Në foto: Fustani që do veshë Elhaida nesër

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elhaida performon e 26-ta në finalen e Eurovision
Eurovizion/ Si do ndahen pikët mes shteteve? Ja se ç'thotë “google” »
Article Logic
Execution time: 0.016662836074829
array(1) { ["section"]=> string(62) "zbulohet-veshja-e-elhaides-neser-ne-finalen-e-madhe-foto-11746" }