Zbulohet videoja, Rama krah për krah me balerinat e Tv Klan, njerëzit brohorasin me të madhe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:19 16-06-2017 Zbulohet videoja, Rama krah për krah me balerinat e Tv Klan, njerëzit brohorasin me të madhe

Kryeministri Edi Rama këtë të shtunë pritet të jetë i ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit.

Emisioni “Xing me Eramlin” regjistrimet i bën disa ditë para së shtunës, ndaj një video e publikuar nga balerina e Tv Klan Alba Hoxha shfaq momentin kur kryeministri ka mbërritur tek godinat e televizionit.

Në videon e publikuar shihet që kryeministri është pritur me duartrokitje dhe brohorima nga publiku i emisionit “Xing me Ermalin” dhe pastaj ka hyrë në ambientet e televizionit i shoqëruar krah për krah me balerinat.

 

 

@ediramaal #albinakodance #xingmeermalin ?

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet identiteti i “Balenës Blu” në Shqipëri, plas humori në rrjet
Zbardhet misteri, aktori i njohur shqiptar zbulon kush fshihet pas “Balena Blu” (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0043509006500244
array(1) { ["section"]=> string(96) "zbulohet-videoja-rama-krah-per-krah-me-balerinat-e-tv-klan-njerezit-brohorasin-me-te-madhe-82764" }