Zbuloni kush nga personazhet VIP morën pjesë në ceremoninë martesore të princ Lekës II dhe bashkëshortes Elia (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:58 08-10-2016 Zbuloni kush nga personazhet VIP morën pjesë në ceremoninë martesore të princ Lekës II dhe bashkëshortes Elia (Fotot)

Gjatë ditës së sotme shumë nga figurat publike kanë marrë pjesë në ceremoninë martesore të Princ Lekës II dhe bashkëshortes Elia, që tashmë ka marrë mbiemrin Zogu.

Ndër to ishte kryebashkiaku Erion Veliaj me bashkëshorten, këngëtarja Soni Malaj, moderatori Ardit Gjebrea me bashkëshorten, aktorja Olta Gixhari, moderatorja Rudina Magjistari dhe shumë të tjerë. Personazhet VIP duken tepër elegantë dhe të përgatitur për ceremoninë martesore.

olta_gixhari.png

erion_veliaj.png

cifti.png

ardit_gjebrea.pngsoni_malaj_2.png

rudina_magjistari.png

soni_malaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022836923599243
array(1) { ["section"]=> string(121) "zbuloni-kush-nga-personazhet-vip-moren-pjese-ne-ceremonine-martesore-te-princ-lekes-ii-dhe-bashkeshortes-elia-fotot-55517" }