Zbuloni "miken" më të mirë të Olta Gixharit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 28-06-2015 Zbuloni

Që aktorja Olta Gixhari tërheq vëmendjen me gjithçka ajo bën, kjo tashmë as që vihet në diskutim, aq më tepër pas deklaratës së ambasadorit amerikan Aleksandër Arvizu, i cili tha se i vetmi peng nga qëndrimi në Shqipëri është mosrealizmi i një takimi me Olta Gixharin. Bjondja sexy së fundmi ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku shkruan “Shampanja mikja ime më e mirë”. Dhe kjo  nuk le shumë vend për diskutime se Oltës nuk i ka mjaftuar gota por ka rrokullyer shishen.Urojmë që Olta ta ketë shijuar në maksimum , pa ndonjë "bela" që vjen në të tilla raste.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Harron zgjedhjet, Monika Kryemadhi me të bijën mes luleve
Valbona Mema niset me “Porsche” drejt.. »
Article Logic
Execution time: 0.24085307121277
array(1) { ["section"]=> string(47) "zbuloni-miken-me-te-mire-te-olta-gixharit-14822" }