Zbuloni se ku po i kalon pushimet Luana Vjollca (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 03-01-2017 Zbuloni se ku po i kalon pushimet Luana Vjollca (FOTOT)

Luana Vjollca po kalon pushimet në këto ditë festash në Zvicër.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale me një veshje të zezë, ndonëse transparente.

Luana ka qenë pjesë e koncertit mbrëmjen e djeshme ku siç duket dhe nga komentet, fansat kanë mbetur shumë të kënaqur.

 luana_2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Albi Nako rrëfen për sëmundjen: Kurohem prej 4 vitesh, arrij të eci dhe me paterica (Video)
Pas lajmit se Angelina Jolie është bërë ‘kockë e lëkurë’, shikoni ç’bën aktorja (Fotot) »
Article Logic
Execution time: 0.021889209747314
array(1) { ["section"]=> string(59) "zbuloni-se-ku-po-i-kalon-pushimet-luana-vjollca-fotot-64501" }