Zbuloni shoqen më të mirë të Monika Kryemadhit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:43 06-01-2018 Zbuloni shoqen më të mirë të Monika Kryemadhit (FOTO)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram me miken e saj të ngushtë.

Dhe kush mendoni se është? Vajza e saj e madhe Bora. Kah fotos së publikuar Monika Kryemadhi shkruan: “Me Borën, një drekë mes shoqesh.”

Kryemadhi dhe vajza Bora Meta kanë vendosur të kalojnë fundjavën së bashku.

 

 Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkë me Shkullakun, ky është vendimi i Ylli Rakipit disa ditë para kalimit në Top Channel (FOTO EKSKLUZIVE)
Gara për kreun e FSHF, ironia therëse e deputetit të PS: Nuk ua bëj pulave këtë se quhet ndërhyrje… »
Article Logic
Execution time: 0.020591020584106
array(1) { ["section"]=> string(58) "zbuloni-shoqen-me-te-mire-te-monika-kryemadhit-foto-105665" }