Zbuloni vajzën bukuroshe të kryebashkiakut Tërmet Peçi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:25 28-03-2016 Zbuloni vajzën bukuroshe të kryebashkiakut Tërmet Peçi (FOTO) Vajza dhe djali i Termet Pecit,

Tërmet Peçi, pas mbarimit të zgjedhjeve lokale, është përfolur gjatë në rrjete sociale e mediat online për formën e tij fizike të shkëlqyer teksa u fotografua me rroba banjoje në plazh.

Por duket se e gjithë familja e Kryebashkiakut tëTepelenës është një familje e bukur, ku ka rënë veçanërisht në sy vajza e tij.

Trejsi Peçi ka tipare mjaft të bukura dhe në fytyrën e saj rinore nuk ka pikë grimi. Peçi është edhe baba i dy djemve. Më poshtë do mund të shkoni edhe fotografinë e familjes së tij.

termet.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bëmë mama të të ngjaj, vajza e Aurelës nis pompat. Dhe këngëtarja përbetohet që s’ka gisht në këtë punë (VIDEO)
Çepani falenderon Veliajn dhe Merdanin. Merdani ia kthen mbrapsht, por në linjë hyn Kastro: Faleminderit dhe Alketa Vejsiut qe ekziston! »
Article Logic
Execution time: 0.0042970180511475
array(1) { ["section"]=> string(65) "zbuloni-vajzen-bukuroshe-te-kryebashkiakut-termet-peci-foto-36197" }