Zëdhënësja e Berishës vendos syze optike, bën “selfie” dhe lëshon një batutë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:54 29-01-2016 Zëdhënësja e Berishës vendos syze optike, bën “selfie”  dhe lëshon një batutë Erla Mehilli

Zëdhënësja e ish kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli ka ndryshuar disi “look”.

Zëdhënsja ësjtë shfaqur me syze optike dhe ndërsa ka bërë një selfie për miqtë e ndjekësit e saj për t’i treguar sesi duket, ka nxituar edhe të “justifikohet” përmes një batute.

“Që mos të më thotë më njeri që nuk i fola në rrugë”, shkruan Mëhilli që duhet thënë se nuk duket aspak keq me syzet në këtë “selfie” të postuar nga vetë ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027709007263184
array(1) { ["section"]=> string(79) "zedhenesja-e-berishes-vendos-syze-optike-ben-selfie-dhe-leshon-nje-batute-31254" }