Zëdhënësja e PS-së "heq dorë" nga politika, përqendrohet tek ajo që shëron egoizmin dhe largon ligësitë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:52 25-12-2016 Zëdhënësja e PS-së

Zëdhënësja e PS-së, Elisa Spiropali është shkëputur për pak çaste nga politika duke u përqëndruar në diçka përtej të përditshmes, tek hynorja.

 “Krishtlindja hyjnore zbut keqkuptimet, shkurton distancat, pakëson indiferencën, shëron egoizmin, largon ligësitë që fatkeqësisht jo rrallë ndotin jetët e njerëzve. Gëzuar!”,-shkruan Spiropali teksa ka postuar foton me të bijën Naltën me shikim të përqendruar tek qiriri që mbajnë në dorë duke u lutur apo gjetur paqen.

Nalta është vajza e saj e vetme e cila siç duket dhe nga fotoja ngjan shumë me të ëmën. Një kaçurrelse e ëmbël, ezmere me sytë e vegjël kaf. 

 15726649_10155602485042926_1497388854392350192_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026105880737305
array(1) { ["section"]=> string(106) "zedhenesja-e-ps-se-heq-dore-nga-politika-perqendrohet-tek-ajo-qe-sheron-egoizmin-dhe-largon-ligesite-63715" }