Zefina Hasani ka një mesazh për ata që zgjodhën sërish Ledina Çelon të prezantonte natën e dytë të Festivalit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:50 23-12-2016 Zefina Hasani ka një mesazh për ata që zgjodhën sërish Ledina Çelon të prezantonte natën e dytë të Festivalit

“Duhet të jesh në hall të madh për prezantues që të zgjedhesh prapë Ledina Çelon për festivalin e RTSH-së”.

Kështu shkruan autorja e njohur e një sërë programesh të suksesshmë, Zefina Hasani për natën e dytë të Festivalit të RTSH që u prezantua sërish nga Ledina Çelo.

Çelo natën e parë u përfol për veshjen transparente e ndërsa mbrëmë për gafat.

Hasani, thotë që këngëtarja është duke e dëmtuar rolin e saj dhe se s’mund të bëjë moderatoren.

“Tek formimi dhe aftësite e saj s’gjen asgjë prej prezantueseje. Më vjen keq se ky rol e dëmton shumë figurën e saj të konsoliduar si këngëtare. E ka provuar dhe vulosur që s'është për këtë punë”, shkruan Hasani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16143107414246
array(1) { ["section"]=> string(115) "zefina-hasani-ka-nje-mesazh-per-ata-qe-zgjodhen-serish-ledina-celon-te-prezantonte-naten-e-dyte-te-festivalit-63517" }