Zemrat rrahin fort, gati për ndeshjen me Zvicrën. Shikoni FOTOT e stadiumit ku do luajnë kuqezinjtë

Publikuar tek: sport, më 12:32 10-06-2016 Zemrat rrahin fort, gati për ndeshjen me Zvicrën. Shikoni FOTOT e stadiumit ku do luajnë kuqezinjtë

Zemrat rrahin fort dhe të gjithë jemi gati për ndeshjen me Zvicrën. Po gati është bërë nga organizatorët edhe stadiumi ku do të luhet ndeshja.

Shikoni FOTOT e stadiumit  ‘’Bollaert-Delelis’’ në Lens, ku do luajnë kuqezinjtë.

 

lens.jpglens2.jpglens3.jpglens4.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një ditë para ndeshjes me Zvicrën, ambasadori Graf: Parashikimi im është...
Shqiptarët tejmbushin Brukselin, por nuk janë të vetmit që bëjnë tifo për Shqipërinë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.01281213760376
array(1) { ["section"]=> string(103) "zemrat-rrahin-fort-gati-per-ndeshjen-me-zvicren-shikoni-fotot-e-stadiumit-ku-do-luajne-kuqezinjte-43079" }