Zërat kundër protestës, shpërthen personazhi i njohur publik: “Nënat kurva, motrat prostituta, bijat baxhella... “(E PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:00 20-02-2017 Zërat kundër protestës, shpërthen personazhi i njohur publik: “Nënat kurva, motrat prostituta, bijat baxhella... “(E PLOTË)

I ashpër në gjuhën e përdorur një nga njerëzit më aktivë në rrjetet sociale dhe një personazh jo pak i njohur për median e publikun. Është fjala për Edison Ypin i cili nuk është përmbajtur ndaj zërave kundër të protestës së opozitës.

“Nënat kurva, motrat prostituta, bijat baxhella, kunatat zuska, kushurirat bushtra ku i kanë e ku s’i kanë të gjithëve nji nga nji atyre plehrave dhe spiunave që flasin me përçmim për protestuesit në çadër. Dhe e kanë pak. Fëlliqësirat që flasin keq për protestuesit meritojnë gjithashtu tua grijë mishin zgjebja, tua rjepi lëkurën kolera, t’i ngordhi kanceri dhe sida. Makinën për në Shtishtufinë ta gjejë Bashkia. Karburantin ta paguaj qeveria. Ceremonia me shpenzimet e kanabistave. Lopatën për t’ua mbuluar me dhe’ kufomat e gjen dhe e përdor me mjeshtëri të rrallë Aulon Bej Kalaja”, shkruan Ypi pa censurë në portalin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026415109634399
array(1) { ["section"]=> string(118) "zerat-kunder-protestes-shperthen-personazhi-i-njohur-publik-nenat-kurva-motrat-prostituta-bijat-baxhella-e-plote-69309" }