"Zërit të FRESSH" i thyhet karrigia, ish-këshilltari i Nanos e fotografon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:12 27-03-2016

“I thyhet” apo “e kanë thyer”, nuk dihet, megjithatë, baza materiale e “Fressh Voice” duket të ketë rezultuar defektoze.

Nuk ka mundur t'i shpëtojë ky moment pa e kapur në fotografi, ish-këshillëtarit të Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri, i cili shkruan: “Tirana e Re, Fresshvoice iu thye karrigia”. Stendat e risisë "Fressh Voice" kanë për qëllim regjistrimin e të rinjve që dëshirojnë që zëri i tyre të dëgjohet. Një juri e përbërë nga Gazmend Paja, Elisa Spiropali, Arlinda Duda dhe Pandeli Majko do të gjykojnë më pas fjalimet më të veçanta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.40903997421265
array(1) { ["section"]=> string(76) "zerit-te-fressh-i-thyhet-karrigia-ish-keshilltari-i-nanos-e-fotografon-36140" }