Zëvendësoi Saimir Tahirin në krye të PS në Tiranë, shikoni si e hedh vallen me fustan të kuq Blerina Gjylameti (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:17 23-12-2017 Zëvendësoi Saimir Tahirin në krye të PS në Tiranë, shikoni si e hedh vallen me fustan të kuq Blerina Gjylameti (FOTO)

Pas përjashtimit të Saimir Tahirit nga funksionet e PS, në krye të socialistëve të Tiranës erdhi Blerina Gjylameti.

Mbrëmë, të zgjedhurit e Laprakës, me në krye kryetaren e PS, Gjylameti kanë organizuar një mbrëmje festive në kuadër të festave të fundvitit në një lokal në Laprakë.

Nga foto e postuara nga fotografi i Kuvendit, Agim Rama Gjylameti shfaqet e veshur me një fustan të kuq, si për t’ju përshtatur festave dhe hedh vallen me të pranishmit, mes tyre deputeti Rakip Suli dhe kryetarin e partisë së Njësisë nr 11 në Tiranë, Ndue Ndoci.

 

25591731_2013081182291233_6136934079246677167_n.jpg

25660294_2013081322291219_5827016397924917085_n.jpg

25507828_2013081502291201_2039664915778604652_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12326288223267
array(1) { ["section"]=> string(121) "zevendesoi-saimir-tahirin-ne-krye-te-ps-ne-tirane-shikoni-si-e-hedh-vallen-me-fustan-te-kuq-blerina-gjylameti-foto-104096" }