Zgjedhjet në Vlorë e Gjirokastër, komenton Rama: Jam krenar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:08 05-03-2016 Zgjedhjet në Vlorë e Gjirokastër, komenton Rama: Jam krenar

Anëtarët e Partisë Socialiste në Vlorë kanë votuar për zgjedhjen e delegatëve për Kongresin e PS-së në rajonin Vlorë e Gjirokastër. Pas përmbylljes së procesit të votimit ka reaguar kryeministri Edi Rama i cili shprehet krenar për PS.

“Respekt për gjithë ata që punuan për riorganizimin e PS në rajonin VL-GjK ku sot u votua me pjesëmarrje të jashtezakonshme ‪#‎KrenarPerPS”, shkruan Rama i cili u prit me atmosferë festive nga socialistët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Andi Bejtja publikon foton me Tit Vasilin dhe ka një mesazh për Tiranën që humbi derbin
Saimiri dhe Genti bëjnë humor me Kreshnik Spahiun, kreu i AK e merr me sportivitet: Ndjej kënaqësi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0041429996490479
array(1) { ["section"]=> string(63) "zgjedhjet-ne-vlore-e-gjirokaster-komenton-rama-jam-krenar-34321" }