Zgjohet kryeministri Rama, publikon pamje të rralla të Shqipërisë “bardhë e zi” (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:17 16-08-2017

Kryeministri Edi Rama është zgjuar mëngjesin e sotëm duke publikuar dias pamje të rralla të Shqipërisë së viteve ’60.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të rralla të Shqipërisë së viteve '60, sjellë përmes një dokumentari të veçantë belg”, shkruan kryeministri, ndërsa publikon këtë video, pamjet e së cilës janë bardh e zi.   

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016740798950195
array(1) { ["section"]=> string(88) "zgjohet-kryeministri-rama-publikon-pamje-te-rralla-te-shqiperise-bardhe-e-zi-video-89223" }