Zgjohet Rama! Çfarë poston në facebook një ditë pas prezantimit të qeverisë së re (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:13 28-08-2017 Zgjohet Rama! Çfarë poston në facebook një ditë pas prezantimit të qeverisë së re (FOTO)

Zgjohet kryeministri Edi Rama dhe ashtu si çdo ditë përshëndet ndjekësit e tij virtualë me një foto dhe urim në facebook.

Këtë mëngjes, një ditë pas prezantimit të emrave të kabintetit të ri qeverisës për 4 vjeçarin e ardhshëm në një fjalim maratonë, Rama zgjedh një foto nga kisha e Thethit në Shkodër të urojë ditë të mbarë për këdo që ndjek online.  

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje spektakolare të Kishës së Thethit, ndërtuar më 1892 dhe ku At'Shtjefën Gjeçovi hapi 100 vjet më parë dhe shkollën e parë të shqipes për fëmijët e zone”, shkruan Rama.

 

 

 21192631_10155088865926523_5324385423126071406_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22221684455872
array(1) { ["section"]=> string(91) "zgjohet-rama-cfare-poston-ne-facebook-nje-dite-pas-prezantimit-te-qeverise-se-re-foto-90386" }