Zgjohet Rama, shikoni ç’poston në pikë të mëngjesit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:08 02-01-2018 Zgjohet Rama, shikoni ç’poston në pikë të mëngjesit (FOTO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e parë të vitit si çdo ditë tjetër duke përshendetur ndjekësit e tij në rrjtetet sociale me imazhe nga reformat e rilindjes urbane apo arritje të tjera të qeverisë.

Ditën e sotme, ditën e dytë të vitit 2018 Rama ka zgjedhur imazhe të qytetit të Cërrikut rë rilindur.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të qetë me këto pamje nga Cërrikut i rilindur”, shkruan Rama në facebook.

26168810_10155442175861523_6740389991588878534_n.jpg

26195874_10155442175856523_4336005383867682685_n.jpg

26165925_10155442175851523_6688850107203922704_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019819021224976
array(1) { ["section"]=> string(62) "zgjohet-rama-shikoni-c-poston-ne-pike-te-mengjesit-foto-105120" }