Zgjohet Xherdan Shaqiri dhe publikon foton emocionuese (NË BRENDËSI)

Publikuar tek: sport, më 12:00 23-06-2018 Zgjohet Xherdan Shaqiri dhe publikon foton emocionuese (NË BRENDËSI) Xherdan Shaqiri

Xherdan Shaqiri këtë mëngjes ka publikuar një tjetër foto që ka çuar peshë zemrat e të gjithëve.

 

Në njërën këpucë flamurin zvicerian, në tjetrën flamurin e KOSOVËS. “Luaj me krenari”, shkruan Shaqiri në foton që ka ndezur edhe njëherë atmosferën në rrjet pas dy golave të mbrëmshëm të dy futbollistëve shqiptarë Xhaka e Shaqiri kundër Serbisë në Rusi.

36189323_10213039643647799_7014847007973965824_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përgjaket festa e tifozëve në Bazel, i riu shqiptar theret me thikë nga serbët
Tifozët e PARTIZANIT 'ndalin' Botërorin, njoftim i rëndësishëm për 12 korrikun »
Article Logic
Execution time: 0.023056030273438
array(1) { ["section"]=> string(73) "zgjohet-xherdan-shaqiri-dhe-publikon-foton-emocionuese-ne-brendesi-125449" }