Zhbllokohet finalja, dy gola në Kiev (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 21:09 26-05-2018 Zhbllokohet finalja, dy gola në Kiev (VIDEO)

Minuta e 50-të në Kiev dhe Real Madrid ka kaluar në avantazh në finale.

Një gabim trashanik  i portierit Karius duke dhënë një top që e kishte në zotërim do sillte golin.

Sulmuesi francez do zgjaste këmbën ndoshta pa një pretendim të madh, por topi përfundoi në rrjetë dhe kështu finalja është zhbllokuar. Ndërkohë ka barazuar Liverpool me një korne ku Mane ishte në momentin e duhur duke barazuar shifrat në 1-1.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finalja e ‘Champions League’, Dua Lipa NDEZ Kievin
Klubi i Premier League në merkato, kërkon mbrojtësin e Barcelones »
Article Logic
Execution time: 0.01445198059082
array(1) { ["section"]=> string(48) "zhbllokohet-finalja-dy-gola-ne-kiev-video-122226" }