Zhduket gruaja nga Fieri, familjarët ngrenë ALARMIN (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:14 06-12-2018 Zhduket gruaja nga Fieri, familjarët ngrenë ALARMIN (EMRI)

Një grua nga Fieri është zhdukur prej 24 orësh pa asnjë gjurmë.

Liljana Tafa 56 vjeç, nga fshati Zhupan ka humbur kontaktet me familjarët që në orën e para të mëngjesit të djeshëm.

56-vjeçarja në momentin që është larguar nga banesa ka pasur veshur bluzë rozë me jelek gri si dhe tuta të zeza.

Familjarët kanë denoncuar që mbrëmjen e kaluar në polici për zhdukjen e saj si dhe kanë kontrolluar në spital dhe në morgun e Fierit.

Ata bëjnë apel që kush mund ta ketë parë të kontaktojë në numrin e telefonit 0682195608 pasi janë duke kërkuar intensivisht në të gjithë territorin e Bashkisë së Fierit.

Screenshot_21.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Dyfytyrësia e pafytyrësisë’ Ardit Bido ‘i përvishet’ profesorëve: Dashnorë të lirisë akademike, ju harroni diçka...
Protesta e studentëve/ 'Le të klithin si bushtra', deputeti nuk përmbahet ndaj analistëve: Shërbëtorët dhe lëpirësat e Ramës... »
Article Logic
Execution time: 0.015707969665527
array(1) { ["section"]=> string(62) "zhduket-gruaja-nga-fieri-familjaret-ngrene-alarmin-emri-144148" }