Zhgënjehet Bora Kokëdhima, tanimë do i veshë Enedës një fustan jo më të gjatë se 50 metra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:32 30-03-2016 Zhgënjehet Bora Kokëdhima, tanimë do i veshë Enedës një fustan jo më të gjatë se 50 metra

Bora Kokëdhima është stilistja e cila po kujdeset për çdo detaj sa i takon paraqitjes së jashtme të këngëtares Eneda Tarifa që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong.

Mirëpo, stilistja e talentuar e “Savage” është zhgënjyer disi kur ka parë skenën kufizuese të Eurovizionit pasi kishte ndërmend t’i vishte Enedës diçka gjigande.

Bora Kokëdhima ka thënë në TVSH se përmasat e skenës ishin të vogla dhe se tanimë ajo ka vendosur që fustani të jetë jo më i gjatë se 50 metra.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rebelohet nëna kundër Erjon Veliajt: Është fëmija im…hiqe…
Skena të nxehta në tren, çifti nuk përmbahet »
Article Logic
Execution time: 0.037285089492798
array(1) { ["section"]=> string(94) "zhgenjehet-bora-kokedhima-tanime-do-i-veshe-enedes-nje-fustan-jo-me-te-gjate-se-50-metra-36400" }