Zhgënjen Kandall Jenner, ja si duket modelja pa grim (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:53 16-01-2017 Zhgënjen Kandall Jenner, ja si duket modelja pa grim (Foto)

Modelja e njohur  Kandall Jenner njihet për linjat seksi dhe është mjaft e kërkuar nga kompanitë më të mëdha të modës.

Modelja ka qenë e ftuar në mbrëmjen e shokut të saj Hailey Baldwin në New York dhe pasi ka dalë është fotografuar nga paparacët e pagrimuar dhe binte në sy fytyra plot shenja dhe puçrra.

Fotot e saj kanë nxitur reagim nga fansat të cilët janë mësuar ta shikojnë gjithmonë pa defekte.

kandell1.jpg

kandell2.jpg

kandell3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033147096633911
array(1) { ["section"]=> string(62) "zhgenjen-kandall-jenner-ja-si-duket-modelja-pa-grim-foto-65676" }