Zhvillim interesant! Rama PËRPLASET me Bashën në ELBASAN

Publikuar tek: politike, më 10:20 14-03-2018 Zhvillim interesant! Rama PËRPLASET me Bashën në ELBASAN Edi Rama dhe Lulzim Basha

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD Lulzim Basha janë të dy në Elbasan për Ditën e Verës, raporton newsbomb.al.

Rama ka shkuar që dje në qytetin e ballokumeve ndërsa Basha është nisur para pak minutash.

Mesa duket, kemi të bëjmë me një “përplasje” axhende pasi të dy liderat kanë parashikuar të bëjnë një shëtitje në Bulevard me qytetarët në të njëjtën orë.

Kështu, nga Kryeministria është njoftuar se në orën 11:00 Rama do ecë përgjatë Bulevardit e më pas do kalojë te sokakët e restauruara të Kalasë.

Në 11:30, sakaq, zyra e shtypit të PD njofton se lideri do vizitojë Panairin e qytetit dhe më pas do bëjë shëtitje në Bulevard, shkruan newsbomb.al.

Mbetet për t’u parë nëse kryeministri dhe kreu i PD do takohen “rastësisht” në Bulevard dhe në do e përshëndesin njëri-tjetrin. Gjithsesi, fakti që të dy sot kanë zgjedhur Elbasanin, duke “rrezikuar” edhe të përballen, pavarësisht skandalit rus, është goxha interesant.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prodhime deti dhe darkë me 200 të ftuar, DETAJET nga darka e qeverisë në Labinot
Nesër një datë e rëndësishme për marrëdhëniet Shqipëri – SHBA, ç’ndodhi 27 vjet më parë »
Article Logic
Execution time: 0.019704103469849
array(1) { ["section"]=> string(62) "zhvillim-interesant-rama-perplaset-me-bashen-ne-elbasan-113206" }